Site Loader
etui na telefon samsung galaxy a50

Etui na telefon to niezbędne wyposażenie, które pozwala ochronić telefon przed uszkodzeniami, zapobiega powstawianiu rys czy uszkodzeń mechanicznych, które mogą spowodować klucze czy inne rzeczy noszone w torebce, czy kieszeni. Etui potrafi też uchronić smartfon w czasie upadku. Na rynku dostępna jest oferta najrozmaitszych pokrowców, które w różny sposób i z różną skutecznością chronią telefon. Jest to zależne przede wszystkim od materiału, z jakiego zostały wykonane. Każdy model telefonu ma etui dedykowane dla siebie, dzięki temu można je idealnie dopasować.

Jakie etui dostępne są do Samsunga A50?

Samsung Galaxy A50 to model z 2019 r., chętnie kupowany przez dużą liczbę klientów. Aby telefon długo zachował swój pierwotny stan, warto zakupić mu jedno z oferowanych przez sklepy etui. Etui na telefon Samsung Galaxy A50 może być wykonane z różnych materiałów, występować w wielu kolorach, grubościach, można również je samemu zaprojektować. Etui na Samsung A50 występuje w wersji aluminiowej, drewnianej, pancernej, książkowej i plastikowej.

Bardzo ciekawym modelem, który może zainteresować osoby ceniące ekologię i naturalne materiały, jest etui do Samsung Galaxy A50 z kolekcji Wood. Jest to seria, wykonana z wytrzymałych materiałów, a zewnętrzna powierzchnia plecków pokryta jest cienką warstwą drewna. Etui, dzięki wykonaniu z utwardzonej gumy silikonowej oraz plastikowej płytki, jest bardzo wytrzymałe i doskonale chroni telefon. Do wyboru są różne gatunki drzew m.in. orzech, czereśnia, dąb.

https://www.etuo.pl/samsung-galaxy-a50-etui-na-telefon-wood-case-czeresnia.html

Dla miłośników nowej fantastyki świetnym wyborem będzie książkowe etui na Samsung A50 z serii Wallet Book Fantastic. Do wyboru są różne wzory, m.in. układ scalony lub kosmos, mumia czy tabliczka czekolady. Książkowe etui dobrze zabezpiecza telefon przed zarysowaniami, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami, które mogą powstać w wyniku codziennego korzystania z urządzenia. Osoby ceniące indywidualność mogą zamówić spersonalizowane etui na Samsung A50, dopasowane do swoich zainteresowań czy charakteru. Oczywiście, taki case posiada wycięcia na komponenty oraz złącza, mocne zapięcie na magnes oraz miejsce na przechowywanie dokumentów, np. karta płatniczej czy wizytówek.

https://www.etuo.pl/samsung-galaxy-a50-etui-na-telefon-wallet-book-fantastic-rozowe-swinki.html

Dla osób szukających wytrzymałych rozwiązań dobrym wyborem będzie pancerne etui z serii Graver Case ze sklepu etuo. Zostały wykonane z bardzo odpornych materiałów tzn. utwardzonego silikonu oraz plastikowej płytki, która usztywnia korpus telefonu, chroniąc jego tył i boki przed uszkodzeniami oraz zarysowaniem i zabrudzeniem. Dzięki elastycznym bokom telefon jest dobrze amortyzowany w czasie upadku. Zewnętrza obudowa etui występują w eleganckich kolorach, złotym, srebrnym lub miedzianym.

https://www.etuo.pl/samsung-galaxy-a50-etui-na-telefon-graver-case-srebrny-wilk.html

Jak widać, oferta etui na Samsung Galaxy A50 jest bardzo szeroka, każdy użytkownik telefonu może znaleźć model idealny dla swoich potrzeb i upodobań.