Site Loader
etui na telefon samsung galaxy j5

Smartfony marki Samsung od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Doskonałe oprogramowanie, optymalne wykorzystanie możliwości, wyznaczająca trendy na rynku stylistyka to kilka z wielu powodów, dla których są wybierane. Jednym z cieszących się do dziś dużą popularnością modeli jest Samsung Galaxy J5, a etui do niego dostępne jest w wielu wariantach. Model ten doczekał się bezpośrednich następców – wersji 2016 i 2017, które od pierwowzoru odróżnia nie tylko zoptymalizowane oprogramowanie i lepsze parametry, ale również inna mechanicznie konstrukcja oraz wymiary. Sprawia to, że etui na Samsung Galaxy J5 w zależności od typu może nie pasować. Sprawdź, jakie są najlepsze etui na telefon Samsung Galaxy J5 i dowiedz się, w jaki sposób dopasować etui Samsung Galaxy J5 w zależności od posiadanej wersji telefonu.

https://www.etuo.pl/samsung-galaxy-j5-etui-na-telefon-flex-book-fantastic-roze-herbaciane.html

Podstawowa ochrona w estetycznym wydaniu – Samsung Galaxy J5 case

Dostępne rodzaje etui na telefon Samsung Galaxy J5 różnią się nieco w zależności od wybranej wersji telefonu. Dla najnowszej J5 wybór jest największy, jednak podstawowe modele etui występują dla każdego rocznika. Do takich należy prosty i estetyczny case na Samsung Galaxy J5 FLEXmat, z częściowo matową powierzchnią zapewniającą lepszy chwyt. W przypadku Samsung Galaxy J5 etui może być również w wygodnej formie Full Body Slim, umożliwiające ochronę zarówno z przodu, jak i z tyłu telefonu. Ergonomiczne w użytkowaniu będą również etui otwierane, w wersji Wallet Book, Flex Book czy Flip. Mogą posiadać dodatkową wewnętrzną kieszonkę na kartę, chronią też całą powierzchnię telefonu. Większość oferowanych typów etui na telefon Samsung Galaxy J5 od etuo.pl posiada także wyjątkowo ciekawą, estetycznie zaprojektowaną wersję kolorową z linii Foto, Fantastic czy Crystal Design, albo opcję samodzielnego zaprojektowania szaty graficznej.

https://www.etuo.pl/samsung-galaxy-j5-etui-czarny.html

Ciekawe etui dla Samsung Galaxy J5 w wersji premium

Dla wszystkich osób, które chcą, żeby ich etui szczególnie wyróżniało się wśród innych, a jednocześnie zapewniało najwyższej klasy ochronę, stworzono linie premium produktów. Seria Aluminium Fantastic została wykonana z 3 odpornych materiałów, TPU, płytki z tworzywa oraz zewnętrznej aluminiowej powierzchni z estetycznym nadrukiem. Jednak jeśli chodzi o Samsung Galaxy J5, to etui tej klasy to nie koniec możliwości. Wybierz wyjątkowy case z linii Grawer, gdzie nadruk zastąpiony został starannie zaprojektowanym i wykonanym grawerem, a konstrukcja pokryta jest laminatem. Równie ciekawe wrażenie zrobi etui na Samsung Galaxy J5 z linii Wood, w którym zewnętrzna powierzchnia pokryta jest cienką warstwą drewna z ciekawym grawerem, czyniąc dzięki niepowtarzalnemu rysunkowi drewna każde z etui wyjątkowym.

https://www.etuo.pl/samsung-galaxy-j5-2017-etui-na-telefon-wood-case-dab-jelen.html