Site Loader
Etui Samsung Galaxy A3

Telefony komórkowe stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Są z nami wszędzie: w domu, w pracy, w podróży, na imprezie. Dzisiejsze komórki już dawno przerosły w swojej funkcjonalności swoje pierwowzory. Nie są już jedynie urządzeniami do wykonywania i odbierania połączeń i krótkich wiadomości tekstowych, a większe i mniejsze firmy produkujące tego typu sprzęt elektroniczny prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz to nowszych modeli. Telefon to też aparat fotograficzny, kalkulator i mini komputer w jednym. Wiele osób jednak nie chce co rok wymieniać swojego urządzenia na nowsze. Raz zakupiony model użytkują kilka lat (co jest oczywiście godne pochwały w kontekście dbałości o środowisko). Jednym z mocniejszych telefonów na rynku swego czasu okazał się Samsung Galaxy A3 (2017). Wielu użytkowników twierdzi, że jest to urządzenie nie do zdarcia.

Jak zabezpieczyć telefon Samsung Galaxy A3?

Warto rozważyć zakup i montaż szkła hartowanego, chroniącego ekran naszego telefonu. Takie szkło to nic innego jak kolejna warstwa wzmocnionego szkła na naszym wyświetlaczu, która zapobiegnie pęknięciom, odpryskom i zarysowaniom. Ceny takich szkieł są różne i zależne od grubości materiału, wytrzymałości i producenta, jednak jak dobrze wiesz, Drogi czytelniku, lepiej wydać kilka złotych więcej na nowe szkło, niż kilkaset na nowy ekran. Co więcej – ekran zabezpieczony w ten sposób, to również ochrona przed zalaniem i problemami z dotykiem, który w przypadku telefonów dotykowych, może uniemożliwić jego działanie.

https://www.etuo.pl/etui-samsung-galaxy-a3

Jeśli wydaje Ci się, że samo szkło ochronne wystarczy, to niestety musimy Cię rozczarować. Działający telefon to dobrze zabezpieczony telefon, więc kolejnym, bardzo ważnym krokiem będzie etui. Obecnie na rynku jest ogrom ofert z etui na Samsung Galaxy A3. Jak dobrać odpowiednie? Przede wszystkim należy dokładnie sprawdzić model telefonu oraz rok produkcji, gdyż budowa i wygląd tego samego modelu może się różnić w zależności od okresu, w jakim został stworzony. Warto też przyjrzeć się tworzywu, z którego etui zostało stworzone. Do wyboru są etui gumowe, lateksowe, skórzane, plastikowe lub po prostu tekstylne. Można się w tym pogubić, prawda? Tutaj należy zadać sobie pytanie, jaką funkcję ma spełniać taki dodatek do naszego telefonu.

Przede wszystkim ma chronić, czyli zabezpieczać sprzęt przed wodą, wilgocią i amortyzować upadki. Dlatego bardzo ważne jest, by nasze etui osłaniało cały telefon, aż do ekranu.

https://www.etuo.pl/etui-samsung-galaxy-a3

Etuo.pl oferuje nam ogromny wybór etui i szkieł dla Samsunga A3. Od zwykłych, przezroczystych, po takie z klapką. Również w kwestii wzorów każdy znajdzie tam coś dla siebie. Można też zaprojektować własny wzór, używając do tego zdjęcia bądź wybranych przez nas obrazów. Wszystko odbywa się przy pomocy prostej i bardzo intuicyjnej aplikacji, więc nie zajmuje to dużo czasu, a sprawi, że nas case będzie unikatowy. Ceny nie są wygórowane, a wszystkie pokrowce tworzone są z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że Etuo.pl jest jednym z najlepszych dystrybutorów akcesoriów GSM na rynku.

Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Etuo bądź szukasz idealnego etui dla swojego Samsunga A3, wejdź na Etuo.pl