Site Loader

Wybór dobrych słuchawek do naszego smartfona jest stosunkowo trudny, na rynku dostępnych jest bowiem wiele ofert. W rankingu przedstawiono 5 modeli, oferujących bardzo dobrą jakość za przyzwoitą cenę. Jakie powinny być dobre słuchawki bluetooth? Przede wszystkim muszą oferować dobrą jakość dźwięku i przyzwoity czas pracy na baterii. Znajdziesz je w sklepie Etuo.

Słuchawki bezprzewodowe do telefonu – ranking

AWEI B925BL

Jeśli jesteś typem sportowca, to te słuchawki są właśnie dla Ciebie. Charakteryzują się konstrukcją dokanałową, trzymają się świetnie uszu, co jest bardzo ważne podczas treningu. Oferują przyzwoity czas pracy na baterii 4 godziny, przy średniej głośności odtwarzania. Słuchawki mają wbudowany mikrofon. Oprócz tego dostępny jest też pilot, który pozwala sterować połączeniami i pomijać utwory. Urządzenie jest też bardzo lekkie, waży jedynie 18 gramów. Jeśli chodzi o jego brzmienie, to jest bardzo przyzwoite jak za tą cenę. Co oczywiste, nie można oczekiwać od małych sportowych słuchawek bezprzewodowych dźwięku idealnego, są jednak praktyczne i cieszą się pozytywnymi opiniami.

AWEI A780BL

To, że kolejne słuchawki tego producenta lądują w tym samym zestawieniu, nie jest przypadkiem. Produkty firmy AWEI oferują świetny stosunek ceny do jakości. Jeśli nie jesteś sportowcem i chcesz słuchać swojej ulubionej muzyki w drodze do pracy czy do szkoły, to ten model jest lepszą opcją niż poprzedni. Konstrukcja nauszna gwarantuje zdecydowanie większą wygodę i lepszą jakość dźwięku. Urządzenie ma wejście AUX i miejsce na kartę micro SD, więc jeśli nasz telefon się rozładuje, nie jesteśmy skazani na ciszę. Na lewej słuchawce znajdują się przyciski umożliwiające sterowanie muzyką.

AWEI X660BL

To kolejne dobre słuchawki bezprzewodowe do telefonu, dokanałowe w tym zestawieniu, również zadowolą osoby aktywne. Będą bardzo dobrym wyborem, jeśli przykładasz większą wagę do izolacji szumów z otoczenia. Słuchawki oferują bardzo głęboki dźwięk, dzięki specjalnemu systemowi zastosowanemu przez producenta. Czas pracy przy średniej głośności ponownie wynosi około 4 godziny.

Samsung Headset EO-MG920

A co jeśli dla Ciebie słuchawki bezprzewodowe do smartfona są narzędziem pracy? Wtedy warto spojrzeć w stronę oferty firmy Samsung. Słuchawka jest bardzo estetyczna, czarna z lekkim połyskiem. Dźwięk z niej płynący jest odpowiednio wykalibrowany do rozmów telefonicznych. Rozmówca nie będzie narzekać na słabą jakość dźwięku, jest on bardzo wyraźny i czysty. Czas pracy? 7 godzin nieustannych rozmów telefonicznych. Ciężko prosić o coś więcej od słuchawki bezprzewodowej do telefonu.

Huawei AM61

Pierwsze miejsce na podium rankingu najlepszych słuchawek bezprzewodowych zajmuje Huawei. Urządzenie oferuje rewelacyjny czas pracy na baterii, nawet 11 godzin. Dźwięk pochodzący ze słuchawek jest też zdecydowanie lepszy od poprzednich modeli, główna różnica leży w ich głośności i w tym jak wszystko jest dokładnie wyartykułowane. Uzyskały certyfikat odporności na zachlapania, więc nie będziesz musiał się przejmować ich uszkodzeniem, kiedy podczas treningu dopadnie Cię deszcz. Precyzja rozmów jest również bardzo dobra, słuchawki posiadają aktywną redukcję szumów. Mimo że są droższe od reszty modeli z zestawienia, to stosunek ceny do jakości jest równie dobry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.