Site Loader

Zapewne podczas podróży zdarza Ci się korzystać z telefonu komórkowego, w celu wykonania połączenia lub korzystania z zainstalowanej w nim nawigacji. Bardzo często największym problemem jest jednoczesne prowadzenie pojazdu i spoglądanie na ekran. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nierozważne zachowanie może spowodować wypadek. Nie będziesz już potrzebować pasażera, który podczas trasy będzie trzymał telefon, nawigując Cię przez całą drogę.

W ofercie sklepu etuo.pl znajdziesz uniwersalne uchwyty do telefonu na deskę rozdzielczą. Co najważniejsze, bez problemu dopasujesz odpowiedni model do swojego samochodu, tak aby ułatwiał Ci podróżowanie w pojedynkę. Warto zatem zastanowić się, w jakim miejscu będziesz miał najlepszy dostęp do urządzenia oraz odpowiednią widoczność zarówno smartfona, jak i drogi. Uchwyty do telefonu skonstruowane są w taki sposób, aby bezpiecznie pogodzić prowadzenie auta z kontrolowaniem nieznanej trasy. Dodatkowo umożliwiają odbieranie połączeń (np. z pracy) bez ciągłego przytrzymywania urządzenia przy uchu, pozbawiając Cię kontrolowania kierownicy drugą ręką. Warto więc zakupić produkt, dostosowując go do swoich upodobań.

Ranking uchwytów samochodowych do telefonu – TOP 5 produktów

Uniwersalny uchwyt na palec Spigen Flex Strap – Black

Spigen Slex Strap to wygodna i bezpieczna opcja pozwalająca na podtrzymywanie telefonu w samochodzie. Akcesorium wykonane jest z elastycznego materiału, co pozwala na bezproblemowe użytkowanie. Uniwersalny czarny kolor idealnie dopasowuje się do każdego samochodu, nie rzucając się w oczy. Urządzenie jest proste w obsłudze – należy ściągnąć naklejkę, a następnie przytwierdzić uchwyt do płaskiego fragmentu etui na smartfonie. Ponadto produkt cechuje atrakcyjna cena.

Grawitacyjny uchwyt samochodowy Baseus Osculum na szybę lub deskę rozdzielczą – czarny

Czwarta propozycja zapewnia umiejscowienie uchwytu zarówno na desce rozdzielczej, jak i szybie. Ułatwia to dowolne i wygodne korzystanie z urządzenia. Trójkątna konstrukcja i delikatnie zagięte szczęki z funkcją automatycznej blokady gwarantują bezpieczny chwyt i stabilne podtrzymywanie. Przyczepność do danej powierzchni gwarantuje przyssawka wielokrotnego użytku, odzyskująca jakość przylepienia po przemyciu wodą. Uchwyt obraca się o 360 stopni, ułatwiając ustawienie komórki pod odpowiednim kątem.

Magnetyczny uchwyt samochodowy Baseus Magnetic Air Vent na kratkę nawiewu

Produkt posiada miniaturowe wymiary, dzięki czemu nie psuje estetyki samochodu. Wykonany jest z wytrzymałych materiałów, zapewniając kupującemu długotrwałe użytkowanie. Posiada wbudowane silne magnesy oraz ruchomą głowicę umożliwiającą dostosowanie odpowiedniego kąta nachylenia. Uchwyt pasuje do różnej wielkości urządzeń mobilnych.

Elektryczny uchwyt samochodowy Baseus Smart Vehicle z ładowarką QI i czujnikiem

Przeznaczony do montowania na desce rozdzielczej, wyposażony w czujnik podczerwieni oraz elektryczne zamykanie. Dodatkowo posiada bezprzewodową ładowarkę indukcyjną, czyli zawiera kilka funkcji w jednym urządzeniu. Gdy czujnik wyczuwa telefon w pobliżu uchwytu, automatycznie zamyka zamontowane szczęki. Ten uchwyt do telefonu do samochodu przeznaczony jest do urządzeń z ekranami o przekątnej od 4 do 6,5 cala.

Elektryczny uchwyt samochodowy Baseus Rock z ładowarką QI i czujnikiem podczerwieni – czarny

Uchwyt do telefonu na deskę rozdzielczą wyposażony jest w czujnik podczerwieni, który wykrywa zbliżające się do niego urządzenie. Sprawdzi się w przypadku wyświetlaczy o szerokości od 58 do 80 mm. Umożliwia obracanie ekranu o 360 stopni, ponadto jest bardzo prosty w obsłudze. Trójkątna konstrukcja zapewnia stabilność smartfona, nawet na nierównych drogach. Umożliwia również bezprzewodowe ładowanie, które jest całkowicie bezpieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.